polmaratonbielski

I Półmaraton Bielski

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Bartłomiej BielawiecM-30Białostocka Sekta BiegaczyBiałystokZapłacono
2.Paweł BejnarowiczM-20Biegam - Jestem AktywnyAugustów
3.Łukasz RabanM-20BBCBIAŁYSTOK
4.Przemek SajewskiM-30Pędziwiatr BiałystokBiałystok
5.Kamil WysockiM-30-Siemiatycze
6.KAMIL BARTOSZEWICZM-30NADAKTYWNIBIAŁYSTOK
7.PAVEL MASHEIM-30LKB RudnikGrodno
8.Maciej OlszewskiM-20Nie należyBielsk PodlaskiZapłacono
9.TADEUSZ BEDNARZAKM-50NIEZRZESZONYSIEDLCEZapłacono
10.Michał SzymańskiM-20Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
11.Piotr SawickiM-20Delecta Podlaski Klub BiegowyBiałystok
12.Dariusz DawidejtM-20ATP AugustówAugustów
13.Mirosław BałłoM-50OSP OrlaOrla
14.Marek WłodzimirowM-30niezrzeszonyBielsk PodlaskiZapłacono
15.Robert MoczulskiM-40niezrzeszonySiemiatycze
16.Adrian SawczyńskiM-40brakBielsk PodlaskiZapłacono
17.Jacek SobierajM-40niezrzeszonyBielsk PodlaskiZapłacono
18.Daniel HilarskiM-30-Bielsk PodlaskiZapłacono
19.Jarosław KiełbaszewskiM-50RKB HajnówkaHajnówka
20.Sebastian SarnowiczM-30BrakBielsk PodlaskiZapłacono
21.Marcin MisiejukM-30Gawra BiałystokBiałystok
22.Jacek BołtućM-40Gawra BiałystokBiałystokZapłacono
23.Joanna KoronkiewiczK-20BiałystokZapłacono
24.Beata LupaK-20UKS Olimp ŁapyPoświętne
25.Dorota BartoszewiczK-20BrakHajnówka
26.Tomasz FijałkowskiM-30Nadaktywni Sprint TriTeamBiałystok
27.Adam NaumczukM-30bez klubuBielsk PodlaskiZapłacono
28.ALDONA KACPRZYCKAK-40niezrzeszonaWASILKÓW
29.Piotr SzczukaM-20KleszczeleKleszczeleZapłacono
30.Grzegorz PopławskiM-30TołczeTołcze
31.Mateusz DEDERKOM-20Polish Taekwondo TeamBiałystok
32.Leszek MałkowskiM-40KS ARCORZEKUŃZapłacono
33.Roman KragelM-60PKB PędziwiatrBiałystokZapłacono
34.Stefan SołomiankoM-60PCB Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
35.Mirosław JurczakM-20Centrum Sportów Walki i KettlebellBielsk PodlaskiZapłacono
36.Kamil KołosowskiM-20NadaktywniBiałystokZapłacono
37.Jan IwaniukM-30brakBielsk PodlaskiZapłacono
38.Joanna JabłońskaK-20.Białystok
39.Jacek CarM-30Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweMotycz
40.Andrzej PleskowiczM-40NarewNarewZapłacono
41.Marek ŻebrowskiM-50KS ARCO ŁawyRZEKUŃZapłacono
42.Norbert SiemiątkowskiM-40KS ARCO ŁawyRZEKUŃZapłacono
43.Arkadiusz ZyśkM-30KS ARCO ŁawyRzekuńZapłacono
44.Paweł GrygoM-30LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻAŁomżaZapłacono
45.PIOTR DOLZYNSKIM-30Białostocka Sekta BiegaczyBIałystokZapłacono
46.Jarosław JaniukM-40biegamBIALYSTOKZapłacono
47.Krzysztof KowalskiM-30CZE-run-CHABIELSK PODLASKIZapłacono
48.TADEUSZ DZIEKOŃSKIM-60Juvenia BiałystokBiałystokZapłacono
49.Bogdan SnarskiM-30CZE-run-CHAJózefosławZapłacono
50.Rafał GrygorukM-20-Bielsk PodlaskiZapłacono
51.JACEK KONDRATM-40HOOPBIELSK PODLASKIZapłacono
52.Wiesław DawidziukM-50niezrzeszonyBielsk PodlaskiZapłacono
53.Maciej RzepniewskiM-20brakBielsk PodlaskiZapłacono
54.JUSTYNA BORKOWSKAM-30BIEGAM BO LUBIĘHajnówkaZapłacono
55.Tomasz SidorukM-20-Bielsk PodlaskiZapłacono
56.Łukasz CetraM-20Oddzal Zabezpieczenia MWGdyniaZapłacono
57.SZCZEPAN KOWALCZUKM-40LKS Sprinter SiemiatyczeCZARTAJEWZapłacono
58.Wojciech BorkowskiM-30brakSupraślZapłacono
59.Adam TołoczkoM-20BrakBielsk PodlaskiZapłacono
60.Emil PogorzałyM-40KTS BPBielsk PodlaskiZapłacono
61.Marcin RomanowskiM-20KTS w BPBielsk PodlaskiZapłacono
62.MARTIN MATEASM-30HOOPBRATISLAVAZapłacono
63.Remigiusz GarbarekM-40HOOPWARSZAWAZapłacono
64.KRZYSZTOF ROMANIUKM-30HOOPBIELSK PODLASKIZapłacono
65.PAWEŁ WOLNICKIM-40HOOPNiepołomiceZapłacono
66.NIKOLA HUNKOVAK-20HOOPHostalkovyZapłacono
67.Iga KruszewskaK-30HOOPWARSZAWAZapłacono
68.Adam WakulukM-20SiemiatyczeSiemiatyczeZapłacono
69.Grzegorz KonickiM-20SiemiatyczeSiemiatycze
70.Łukasz HoroszkoM-30Pędziwiatr BiałystokSuchowolaZapłacono
71.Jerzy PulikM-50niezrzeszonyMiędzyrzec PodlaskiZapłacono
72.Jagoda TomaszukK-20BIEGAM BO LUBIEHajnówkaZapłacono
73.Adam Jerzy OkurowskiM-50niezrzeszonySupraślZapłacono
74.Jan RaczyńskiM-40niezrzeszonyZalesieZapłacono
75.TOMASZ BAŁDANM-30GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKAKosmaty BorekZapłacono
76.Robert ProkopjukM-30Jesionka.Zapłacono
77.Krzysztof PIANKAM-50gmina juchnowiec biegakleosin
78.Urszula GasztoldK-30BBLBiałystokZapłacono
79.Piotr PacM-30BielskBielsk PodlaskiZapłacono
80.Dariusz GacaM-40BialystokBialystokZapłacono
81.Wojciech RoszkowskiM-50Warszawa
82.TOMASZ ROSZKOWSKIM-20WARSZAWA NATOLIN ZACHODNIWARSZAWA
83.Marek GrygorukM-40ikea teamBielsk PodlaskiZapłacono
84.Robert ŁupińskiM-40Biegam Bo Lubię BiałystokBiałystokZapłacono
85.Józek AndrejczukM-40Biegam bo Lubię BiałystokPorosłyZapłacono
86.Piotr IwaniukM-30RKB HajnówkaHajnówkaZapłacono
87.MARTA ZAJKOWSKAK-30niezrzeszonyBIAŁYSTOKZapłacono
88.Juliusz BorawskiM-20Vege RunnersWysokie MazowieckieZapłacono
89.Łukasz KondratM-20niezrzeszonyBIELSK PODLASKIZapłacono
90.Andrzej ZdanowiczM-30brakBielsk PodlaskiZapłacono
91.KRZYSZTOF SIEMIENIUKM-20Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
92.Dawid ŻamojtukM-20Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
93.Urszula PaszkoK-40Centrum Kettlebell RKC WschódBielsk PodlaskiZapłacono
94.Marzanna WieczorekK-40HOOPBIELSK PODLASKIZapłacono
95.Marcin DarkaM-30Lasek Bielański TeamWarszawaZapłacono
96.Cezary FalkowskiM-50niezrzeszonyBielsk PodlaskiZapłacono
97.Stanislaw SzmurloM-40BrakBranskZapłacono
98.ZBIGNIEW OFMANM-40niezrzeszonySUPRAŚLZapłacono
99.Jarosław KotowskiM-30Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
100.Paweł ŻELAZKOM-30independentBiałystok
101.Michal SzumM-20Dajemy Na CharakterzeBielsk PodlaskiZapłacono
102.Krzysztof SkoweraM-20Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
103.Łukasz RadziszewskiM-30Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
104.DARIUSZ ZALEWSKIM-40Biegam bo lubięBiałystokZapłacono
105.Jerzy CzykwinM-40Biegam Bo Lubię Bielsk PodlaskiBielsk PodlaskiZapłacono
106.Tadeusz KaranosM-50RKB HajnówkaHajnówkaZapłacono
107.Mariusz WowtoniukM-30wodnikBielsk PodlaskiZapłacono
108.Jakub KarasekM-20WNOGI.BLOG.PLSiedlceZapłacono
109.Rafał OrzełowskiM-30Biegam Bo Lubię BiałystokBiałystokZapłacono
110.Eugeniusz RyżykM-50brakBielsk PodlaskiZapłacono
111.Robert TurM-40ZABIEGANI CZESTOCHOWARYBNIKZapłacono
112.Andrzej GodlewskiM-20Biegamy dla ZdrowiaBorawskie
113.Wojciech PrzeklasaM-40www.rowerempopodlasiu.plKleosin
114.Agnieszka BurkevicK-30samotny klubBielsk PodlaskiZapłacono
115.Lech ŻABIŃSKIM-50Maratonka GrajewoRuda
116.Kamil Krzysztof ZwolińskiM-20brakBielsk PodlaskiZapłacono
117.MONIKA TEREBUNK-30Bielsk Podlaski BiegaBIELSK PODLASKIZapłacono
118.Marcin GogolM-30bezklubowiecBaciutyZapłacono
119.Adam SUPIŃSKIM-20Pędziwiatr BiałystokZabłudówZapłacono
120.Piotr DederkoM-40Podlaski Oddział Straży Granicznej BiałystokBiałystok
121.Marcin PrześniakM-30bez klubuBielsk PodlaskiZapłacono
122.ANDRZEJ PIOTROWSKIM-40Warszawa-BukietowaWarszawaZapłacono
123.MONIKA BAZYLUKK-30BRAKBIELSK PODLASKIZapłacono
124.Piotr SelwesiukM-30brakBielsk PodlaskiZapłacono
125.Jarosław BierćM-40Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
126.Daniel JakimiukM-20Dajemy Na CharakterzeCzyżeZapłacono
127.ANDRZEJ-JAN RADZYMINM-60www.parkwodny.hajnowka.plHAJNÓWKA
128.Robert KuźmaM-30----BiałystokZapłacono
129.Janusz SysułaM-50Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
130.Stanisław SawickiM-50Pędziwiatr BiałystokBiałystokZapłacono
131.Mariusz PozdrawiamM-50Biegamy dla ZdrowiaŁomżaZapłacono
132.Henryk DankiewiczM-40Biegamy dla ZdrowiaBiałystokZapłacono
133.Tomasz WasilukM-20Dajemy Na CharakterzeBielsk PodlaskiZapłacono
134.Paweł WasilukM-20Dajemy Na CharakterzeBielsk PodlaskiZapłacono
135.Piotr NiemotkoM-40brakBiałystokZapłacono
136.Jacek DarnowskiM-30Pedziwiatr BiałystokBrwinów
137.Marek TrocM-30Bielska Inicjatywa RowerowaBielsk PodlaskiZapłacono
138.Jarosław WiesiełowskiM-40PRONARBielsk PodlaskiZapłacono
139.Piotr GurdzielM-401ŁazyZapłacono
140.Andrzej GierłowskiM-501WęgrówZapłacono
141.Karol BosiackiM-201Bieslk PodlaskiZapłacono
142.Krzysztof RaciborskiM-20-ŁapyZapłacono
143.EUGENIUSZ KRAWCZUKM-40RKB HAJNÓWKAHAJNÓWKAZapłacono
144.Andrzej KośnikM-50MKB Dreptak Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki